ERJ-P14F16R0U
MFR.Part #
ERJ-P14F16R0U
JLCPCB Part #
C4196649
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS