ERJ-P14F1692U
MFR.Part #
ERJ-P14F1692U
JLCPCB Part #
C4161105
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS