ERJ-P14F1690U
MFR.Part #
ERJ-P14F1690U
JLCPCB Part #
C4028258
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS