ERJ-P14F1603U
MFR.Part #
ERJ-P14F1603U
JLCPCB Part #
C3934298
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS