ERJ-P14F1582U
MFR.Part #
ERJ-P14F1582U
JLCPCB Part #
C4360480
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS