ERJ-P14F14R7U
MFR.Part #
ERJ-P14F14R7U
JLCPCB Part #
C4110649
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS