ERJ-P14F1432U
MFR.Part #
ERJ-P14F1432U
JLCPCB Part #
C4195009
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS