ERJ-P14F1370U
MFR.Part #
ERJ-P14F1370U
JLCPCB Part #
C4117709
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS