ERJ-P14F1332U
MFR.Part #
ERJ-P14F1332U
JLCPCB Part #
C3996002
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS