ERJ-P14F1212U
MFR.Part #
ERJ-P14F1212U
JLCPCB Part #
C4169747
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS