ERJ-P14F1203U
MFR.Part #
ERJ-P14F1203U
JLCPCB Part #
C4174629
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS