ERJ-P14F11R8U
MFR.Part #
ERJ-P14F11R8U
JLCPCB Part #
C4324864
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS