ERJ-P14F1053U
MFR.Part #
ERJ-P14F1053U
JLCPCB Part #
C4089890
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS