ERJ-P14F1052U
MFR.Part #
ERJ-P14F1052U
JLCPCB Part #
C4284567
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS