ERJ-P14F1002U
MFR.Part #
ERJ-P14F1002U
JLCPCB Part #
C4124456
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS