ERJ-P14D9532U
MFR.Part #
ERJ-P14D9532U
JLCPCB Part #
C4177992
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS