ERJ-P14D9531U
MFR.Part #
ERJ-P14D9531U
JLCPCB Part #
C4095145
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS