ERJ-P14D90R9U
MFR.Part #
ERJ-P14D90R9U
JLCPCB Part #
C4230470
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS