ERJ-P14D8871U
MFR.Part #
ERJ-P14D8871U
JLCPCB Part #
C4107001
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS