ERJ-P14D8451U
MFR.Part #
ERJ-P14D8451U
JLCPCB Part #
C4115478
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS