ERJ-P14D82R5U
MFR.Part #
ERJ-P14D82R5U
JLCPCB Part #
C4057709
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS