ERJ-P14D8203U
MFR.Part #
ERJ-P14D8203U
JLCPCB Part #
C3913188
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS