ERJ-P14D7872U
MFR.Part #
ERJ-P14D7872U
JLCPCB Part #
C4285661
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS