ERJ-P14D7871U
MFR.Part #
ERJ-P14D7871U
JLCPCB Part #
C4052291
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS