ERJ-P14D7682U
MFR.Part #
ERJ-P14D7682U
JLCPCB Part #
C4324678
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS