ERJ-P14D69R8U
MFR.Part #
ERJ-P14D69R8U
JLCPCB Part #
C4356785
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS