ERJ-P14D6982U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14D6982U
JLCPCB Part #
C4188277
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS