ERJ-P14D6812U
MFR.Part #
ERJ-P14D6812U
JLCPCB Part #
C3927112
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS