ERJ-P14D6191U
MFR.Part #
ERJ-P14D6191U
JLCPCB Part #
C4318219
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS