ERJ-P14D5762U
MFR.Part #
ERJ-P14D5762U
JLCPCB Part #
C4000815
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS