ERJ-P14D5621U
MFR.Part #
ERJ-P14D5621U
JLCPCB Part #
C3946361
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS