ERJ-P14D5602U
MFR.Part #
ERJ-P14D5602U
JLCPCB Part #
C4292552
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS