ERJ-P14D52R3U
MFR.Part #
ERJ-P14D52R3U
JLCPCB Part #
C4007697
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS