ERJ-P14D5110U
MFR.Part #
ERJ-P14D5110U
JLCPCB Part #
C4303001
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS