ERJ-P14D4750U
MFR.Part #
ERJ-P14D4750U
JLCPCB Part #
C4179661
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS