ERJ-P14D4703U
MFR.Part #
ERJ-P14D4703U
JLCPCB Part #
C4222002
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS