ERJ-P14D4701U
MFR.Part #
ERJ-P14D4701U
JLCPCB Part #
C3963935
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS