ERJ-P14D46R4U
MFR.Part #
ERJ-P14D46R4U
JLCPCB Part #
C4206641
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS