ERJ-P14D4422U
MFR.Part #
ERJ-P14D4422U
JLCPCB Part #
C4060942
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS