ERJ-P14D4320U
MFR.Part #
ERJ-P14D4320U
JLCPCB Part #
C4343066
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS