ERJ-P14D4301U
MFR.Part #
ERJ-P14D4301U
JLCPCB Part #
C3963884
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS