ERJ-P14D4022U
MFR.Part #
ERJ-P14D4022U
JLCPCB Part #
C4316374
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS