ERJ-P14D39R2U
MFR.Part #
ERJ-P14D39R2U
JLCPCB Part #
C3995651
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS