ERJ-P14D3920U
MFR.Part #
ERJ-P14D3920U
JLCPCB Part #
C4283290
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS