ERJ-P14D3903U
MFR.Part #
ERJ-P14D3903U
JLCPCB Part #
C4197526
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS