ERJ-P14D3832U
MFR.Part #
ERJ-P14D3832U
JLCPCB Part #
C3938419
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS