ERJ-P14D36R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14D36R0U
JLCPCB Part #
C4023987
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS