ERJ-P14D3652U
MFR.Part #
ERJ-P14D3652U
JLCPCB Part #
C3945541
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS