ERJ-P14D3483U
MFR.Part #
ERJ-P14D3483U
JLCPCB Part #
C3965668
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS