ERJ-P14D33R0U
MFR.Part #
ERJ-P14D33R0U
JLCPCB Part #
C4285674
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS